Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Przejdź do treści głównej
Wróć na początek strony
Przejdź do wyszukiwarki
Przejdź do mapy serwisu

Zagospodarowanie przestrzenne - ogłoszenia i obwieszczenia

Biuletyn Informacji Publicznej Urząd Gminy w Czempiniu
Poleć stronę

Pola oznaczone są wymagane.

Zapraszam do obejrzenia strony „Obwieszczenie w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego dla inwestycji polegającej na budowie piłkochwytów oraz trybuny na części działki o nr ewid. 1227/5 obręb Czempiń - Zagospodarowanie przestrzenne - ogłoszenia i obwieszczenia - Prawo - Informacje - BIP - Urząd Gminy w Czempiniu”

Zabezpieczenie przed robotami.
Przepisz co drugi znak, zaczynając od pierwszego.

P ) # @ % R F 3 - 0 A w s f d A P # @ :

Treść zakładkiObwieszczenie w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego dla inwestycji polegającej na budowie piłkochwytów oraz trybuny na części działki o nr ewid. 1227/5 obręb Czempiń

sporządzono
2018-07-04 przez
udostępniono
2018-07-04 02:00 przez Magdalena Głucha-Napierała
zmodyfikowano
2018-07-04 15:22 przez Magdalena Głucha-Napierała
zmiany w dokumencie
ilość odwiedzin
148